Job offer description

Partnerünk, a mobilfizetési megoldások fejlesztése területén piacvezető vállalat motivált, innovatív, közepes méretű tech csapatának bővítéséhez Android fejlesztő kollégákat keres hazai és nemzetközi mobilalkalmazás-fejlesztési projektjeihez.

Az új munkatárs az alábbi feladatokra számíthat:

  • részvétel a rendszer tervezésében, továbbfejlesztésében,
  • mobilfizetési SDK fejlesztése, dokumentálása,
  • új mobilfizetési alkalmazások fejlesztése,
  • meglévő alkalmazások karbantartása,
  • új technológiák kipróbálása,
  • demo, prototípus jellegű alkalmazások fejlesztése,
  • innovatív megoldások felkutatása, integrálása.

Partnerünk elvárásai

  • minimum 1-2 éves Android fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • magabiztos Java ismeretek,
  • OOP ismeretek,
  • Android fejlesztő környezet gyakorlati ismerete,
  • valamilyen verziókezelő rendszer ismerete,
  • szoftverfejlesztési módszertanok ismerete,
  • webes technológiák ismerete,
  • törekvés folyamatos szakmai fejlődésre, igényes munkavégzésre,
  • kreatív, csapatjátékos személyiség,
  • angol nyelvű szakmai szövegek megértése (elsősorban írásban).

Előnyt jelent:

  • más mobil platform ismerete,
  • szerveroldali fejlesztési tapasztalat,
  • szerveroldali technológiák ismerete,
  • adatbázis ismeretek,
  • szakirányú képzések, tanfolyamok elvégzése.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes jövedelem,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • fiatal, jó hangulatú, barátságos csapat.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre!

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Pannon-Work Csoport Magyarország egyik legjelentősebb HR szolgáltatójaként 16 hazai kirendeltségen foglalkozik munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel, toborzás-kiválasztással, és diákmunka szervezéssel, jelentős tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezik munkaügyi projektek teljes körű lebonyolítása, komplett HR-szolgáltatások területén. Álláslehetőség itthon és országhatárainkon túl is… Find out more