Job offer description

Galvenie amata pienākumi:

  • konsultēt un izvērtēt pacientus, kas stājās (NMC) ar aizdomām par neatliekamu ķirurģisku patoloģiju;
  • nozīmēt nepieciešamos izmeklējumus un izvērtēt papildizmeklējumu nepieciešamību, stāvokļa izvērtēšanai savas kompetences ietvaros;
  • saskaņot un pieņemt lēmumu par pacienta hospitalizāciju, novērošanu vai izrakstīšanu ambulatorai ārstēšanai;
  • pārraudzīt nesertificēta ārsta ķirurga darbu dežūras ietvaros;
  • piedalīties neatliekamajos konsīlijos, kā ķirurgs (NMC) pacientiem, gala lēmumu saskaņojot ar atbildīgo dežūrējošo ķirurgu;
  • pacientam saprotamā veidā sniegt informāciju par diagnozi, izmeklēšanas, ārstēšanas rezultātiem un turpmāko rīcību;

Prasības pretendentiem:

  •  2.līmeņa augstākā izglītība, sertificēts ārsts ar specializāciju ķirurģijā;
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • vēlama iepriekšēja darba pieredze akūtās ķirurģijas vai neatliekamās uzņemšanas nodaļā;
  • teicamas saskarsmes spējas, augsta atbildības sajūta;
  • pozitīva attieksme, spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas sarunvalodas līmenī (krievu, angļu);
  • datora prasmes ikdienas lietotāja līmenī.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • darbs dežūrās (12/24 h);
  • atbildīgu darbu komandā;
  • profesionālas izaugsmes iespējas
  • darba samaksa: stundas likme sākot no 12.00 EUR/h un piemaksas atbilstoši darba likumam un likumdošanai (par darba intensitāti, darba stāžu).
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā. Slimnīca lepojas ar mūsdienu prasībām un kvalitātei atbilstošu, modernu… Find out more