Job offer description

Opis delovnega mesta:

  • čiščenje objektov ter okolice,
  • zbiranje, sortiranje in odlaganje odpadkov,
  • vodenje evidenc,
  • polnjenje sanitarnega materiala ter skrb za zalogo materiala,
  • strojno in ročno čiščenje.

Nudimo:

  • možnost dolgoročne zaposlitve,
  • delo v prijetnem kolektivu,
  • redno plačilo
  • urnik dela: večizmensko

Pogoj je lastni prevoz.

Iščemo odgovorno in zanesljivo osebo za opravljanje delovnega mesta.

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Ustvarjamo zaposlitvene priložnosti že 20 let.Specializirani smo v prepoznavanju potreb in poklicnih pričakovanj iskalcev zaposlitve z različnih področij. Zavzemamo se, da z iskalci zaposlitve gradimo zaupanje, odnos in uspešno sodelovanje. Si želite delati v tujini? Predstavite nam svoja znanja in želje, morda se prav vam odpre nova karierna pot.We have been creating job… Find out more