Job offer description

Galvenie amata pienākumi:

  • organizēt un vadīt multiprofesionālu un interdisciplināru  rehabilitācijas komandu;
  • sadarboties ar citu specialitāšu ārstiem;
  • veikt pacientu atlasi uz agrīno un turpmāko rehabilitāciju;
  • formēt un sagatavot medicīnisko un uzskaites dokumentāciju.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds);
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • vēlams sertifikāts (fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, algologs, internists vai neirologs);
  • vēlama iepriekšēja darba pieredze (ārsts vai rezidējošs ārsts);
  • komunikabilitāte, spēja darboties patstāvīgi un komandā;
  • precizitāte, iniciatīva, augsta atbildības sajūta;
  • spēja analītiski domāt un pieņemt lēmumus;
  • datora prasmes ikdienas lietotāja līmenī (Word, Excel, Outlook, Internet);
  • obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas krievu, angļu vai vācu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.

Vakancei var pieteikties arī nesertificēts ārsts

Piedāvājam:

  • dienas darbu (plkst.8:00 – 16:00);
  • stabilu atalgojumu, sociālās garantijas, piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par darba intensitāti, par darba stāžu u.c.);
  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu.
  • pamata stundas likme (neieskaitot piemaksas par darba stāžu) sertificētam ārstam – 9,83 EUR Bruto. Nesertificētam ārstam stundas likme - 75% no sertificēta ārsta atalgojuma.
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā. Slimnīca lepojas ar mūsdienu prasībām un kvalitātei atbilstošu, modernu… Find out more