Job offer description

Digitális nyomtatással és fénymásolással foglalkozó partnerünk, a Copy General Zrt. számára keresünk ügyfélkiszolgáló munkatársakat az ötödik és a tizenegyedik kerületi üzletükbe.

FELADATOK

  • Ügyfelek udvarias kiszolgálása a legrövidebb időn belül
  • Ügyfelek által hozott megrendelések kezelése
  • Megrendelések elkészítése (szkennelés, nyomtatás, kötészet)
  • Pénztárgép és pénzkezelés

FELTÉTELEK

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Humán beállítottság, csapatjátékos
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Megbízható, lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • Dinamikus, talpraesett, alkalmazkodó személyiség
  • Terhelhetőség, rugalmasság

KEZDÉS

Azonnal

MUNKAIDŐ

Egy műszakos beosztásban: H-P 14:00-22:30 ; havi két hétvégi nap. Részmunkaidőben 30 óra/hét is vállalható

BRUTTÓ BÉR

Bérigény megjelölését kérem.

PROJEKT MENEDZSER

Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek

Email: karrier@mads.hu

Telefon: +36204413386

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal és a munka megjelölésével.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company