PL - Informacja dla osób zainteresowanych uczestnictwem w targach pracy online.

1. Osoby zainteresowane uczestnictwem w tych targach online muszą się najpierw zarejestrować. Aby utworzyć swoje darmowe konto I zarejestrować sie kliknij tutaj.
 

2. Zaaplikuj na ofert pracy już teraz  i  najpóźniej 11 maja!

Informacja na temat ofert pracy dostępna jest tutaj: W prosty sposób możesz zlożyć swoją aplikacje po kliknięciu na każdą indywidualną ofertę pracy. Możesz również pobrać listę ofert pracy z zaznaczeniem wymagań dotyczących doświadczenia, znajomości języka angielskiego i kwalifikacji tutaj. (download a breakdown of the job vacancies by sector, experience, English language skills here.)

3. Rozmowy kwalifikacyjne online z pracodawcami odbędą się 11 i 12 maja.

  • Aby sprawdzić czy otrzymałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną: Zaloguj sie na twoje konto na tym portalu www.europeanjobdays.eu  i sprawdź  swoje ‘notifications’ na twoim profilu. Jeżeli pracodawca zaprosi cię na rozmowę  - zostaniesz również poinformowany za pośrednictwem maila.
  •  Wybierz dogodny czas na rozmowę kwalifikacyjną (time slot) i potwierdź zaproszenie tak szybko jak to możliwe w  ‘my job applications’
  • 11 lub 12 maja zaloguj się na portal i zagłoś się na rozmowę kwalifikacyjną z pracodawcą

Uwaga: wszystkie osoby zarejestrowane na te targi zostaną zaproszone do udziału w sesji informacyjnej online gdzie wyjaśnimy jak złożyć aplikacje na oferte pracy, powierdzić swój udział w rozmowie kwalifikacynej i zalogować się na rozmowę. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania w języku polskim lub angielskim.

Sesja informacyjna odbędzie się online w poniedziałek, 8 maja o godzinie 18. Aby zalogować się na spotkanie kliknij  this link: 

Osoby zainteresowane uzyskaniem więcej informacji mogą kontaktować się mailowo na eures@welfare.ie    (w języku polskim lub angielskim)