Information for employers
Jesteś polskim pracodawcą, który poszukuje pracownika z zagranicy?
Wydarzenie jest doskonałą okazją do promocji ofert pracy Twojej firmy w całej Europie.
Biorąc udział w tym przedsięwzięciu masz szansę na pozyskanie kandydatów o poszukiwanych kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach językowych.
Zarejestruj konto wystawcy, zarządzaj zamieszczanymi tam ogłoszeniami oraz projektami rekrutacyjnymi. W dniu 20 października br. w godzinach od 10:00 do 14:00 będziesz mogła/ mógł porozmawiać z kandydatami za pośrednictwem indywidualnych chat’ów on-line. Udział w targach jest bezpłatny.
Na stronie www.europeanjobdays.eu, wybierz wydarzenie Work@PL2022, kliknij w żółty kafelek register for this event, a następnie create new account. Następnie wybierz I am an Exhibitor
i uzupełnij wszystkie wymagane pola (Mandatory Field). Jeśli masz jeszcze wątpliwości jak się zarejestrować, obejrzyj tutorial https://europeanjobdays.eu/en/video-tutorials
Konto zostanie aktywowane po sprawdzeniu Twoich danych przez organizatora, co może potrwać 1-2 dni. Po pozytywnej weryfikacji, otrzymasz link aktywujący konto.
Następnie zaloguj się i sprawdź jakie możliwości prezentacji Twojej firmy oraz umawiania kandydatów na rozmowy on-line kryje platforma!
Opis firmy oraz treść ogłoszeń powinny być zamieszczone w języku angielskim. W razie potrzeby do tekstu w języku angielskim można dodać treść w innym języku np. polskim.
Pamiętaj, że indywidualne rozmowy z kandydatami w dniu targów przy wykorzystaniu kamerki / słuchawek
lub tradycyjnego czatu z wykorzystaniem klawiatury zwiększą Twoje szanse na pozyskanie najlepszych kandydatów!
Ostateczny termin rejestracji polskich pracodawców upływa 17 października br.
Serdecznie zapraszamy!
Organizatorami wydarzenia są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Warszawie, Katowicach, Krakowie oraz Poznaniu.