Beschrijving vacature

.NET fejlesztőMunkahely: Budapest

Feladatok

  • nagyszabású alkalmazások nemzetközi fejlesztési feladataiban történő részvétel,
  • backend és frontend komponensek refaktorálása és új komponensek implementálása,
  • agilis munkavégzés (feladatbecslés, teszt automatizálás, bevezetés),
  • clean kódok írása, kódok felülvizsgálata,
  • junior kollégák szakmai támogatása.

Elvárások

  • legalább 2-3 év .NET fejlesztői tapasztalat,
  • ORM keretrendszerek ismerete (pl.: Entity Framework, NHibernate),
  • .NET Core ismeret,
  • OO fejlesztési elvek ismerete,
  • JavaScript, React/Redux, AngularJS ismeret,
  • UI, UX ismeret,
  • adatbázis ismeret (pl.: RDBMS),
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • törekvés folyamatos szakmai fejlődésre és igényes munkavégzésre.

Előnyök

  • agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • web vagy valamilyen szolgáltatott alkalmazás üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • Windows szerver ismeret (AD, IIS)
  • Continuous Integration ismerete,
  • Git, NuGet, FxCop, StyleCop, Jenkins, GitLab CI, Sonar, VSTS ismeret,
  • felhő-alapú technológiák ismerete (pl.: Azure, AWS).

A cégről

Partnerünk, egy informatikai szolgáltatásokat nyújtó vállalat agilis csapatába, változatos és hosszútávú projektek megvalósításához .NET fejlesztő munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés,
  • külföldi utazási lehetőség,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
  • home office lehetőség.
Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is required
Taalvaardigheden:
  • English
  • Good
Salaris van/tot:
Date of expiry:
Link for more information:

Over het bedrijf

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Meer informatie