Descrizione dell’offerta di lavoro

Pogodba o zaposlitvi bo sklenjena z LUKA KOPER INPO - invalidsko podjetje d.o.o.

Opis del in nalog:

  • Evidentiranje podatkov o vozilih.
  • Vodenje blagajne z avtomatskim registriranjem iztržka.
  • Izdajanje enkratnih dovolilnic.
  • Nadziranje dogajanja na terminalu.
  • Opravljanje drugih z delom povezanih opravil.
  • Delo je primerno za invalida:
    • Delo s strankami,
    • izmensko in nočno delo,
    • pretežno sedeče delo s slikovnim zaslonom,
    • občasno vsiljen tempo dela.

Izobrazba, delovne izkušnje in drugi pogoji:

  • Srednja ali nižja poklicna izobrazba.
  • 1 leto delovnih izkušenj.
  • Potrdilo o nekaznovanosti in da oseba ni v kazenskem postopku.
  • Vozniški izpit B kategorije.

Pogodba:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s polnim delovnim časom.
  • 6 mesecev poskusnega dela.

Prijava in kontakt delodajalca:

  • Kandidati naj pošljejo vlogo po ePošti na ivana.vujanovic@luka-kp.si.
  • Ivana Vujanovič 05 66 56 774.
Dettagli dell’impiego
Settore:
Work experience:
Work experience is required
Durata dell'esperienza lavorativa:
Up to 2 years
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Luka Koper, d.d. v koprskem pristanišču izvaja pristaniške in logistične storitve. Zastavljamo si ambiciozne cilje, da bi hkrati zadovoljili želje kupcev, lastnikov družbe in zaposlenih v podjetju. Per saperne di più