Descripción de la oferta de empleo

Komisjoner - zabawki (m/w/d)

Gernsheim

12,43 € brutto / h + 6 € diety / dzien (netto)

bez znajomosci j,niemieckiego

mile widziane pary

zgloszenia przyjmujemy mailowo

Start: wrzesien 2022

zainteresowane osoby proszeone sa o wyslanie CV mailem

Requisitos laborales

Twoje zadania:

Zbieranie zamowien, komisjonowanie zabawek

Praca ze skanerem recznym

Praca w systemie zmianowym

Requisitos deseables

Czego oczekujemy:

Doswiadczenie w pracy jako magazynier / komisjoner - nie jest to warunek konieczny

Elastycznosc, odpowiedzialnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole

Checi do pracy i zdecydowanie

Dobra sprawnosc fizyczna

Gotowosc do podjecia pracy na dluzszy okres czasu

Znajomosc jezyka niemieckiego nie jest wymagana, ale bedzie mile widziana

wlasnego srodka transportu na dojazdy do pracy - pracodawca nie organizuje dojazdow

Prestaciones

Wynagrodzenie w oparciu o Taryfe BAP (Tarifverträge Zeitarbeit) w wysokosci 12,45 € brutto / h plus 6 € netto diety za kazdy przepracowany dzien

Legalna praca na terenie Niemiec (umowa z niemiecka Firma)

Niemiecka umowa na czas nieokreslony

zakwaterowaneie zorganizowane przez pracodawce (pokoje 2 osobowe) - platne 150 € miesiecznie od osoby

Tresc umowy rowniez w jezyku polskim (tlumaczenie)

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • German
  • Basic
  • Polish
  • Very good
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Tempo-Team: Professionals in all personnel matters Success is a question of making the right decision. Tempo-Team! We bring companies together with people who always give 110 percent on the job. Highly qualified, responsible, committed and reliable. Experts who keep their promises and deliver what the job demands. Temporary work, permanent placement, personnel services - for more than 40… Más información