Descripción de la oferta de empleo

Komisjoner (m/w/d) 12.20 €

Miejsce pracy: Lübbenau (ok 80 km od granicy ze Slubicami, 80 km od granicy z Gubinem)

zgloszenia przyjmujemy mailowo

Tylko zdecydowane osoby

brak zakwaterowania

Requisitos laborales

Twoje zadania:

Komisjonowanie produktow spozywczych w magazynie spozywczym

Frische – dzial swiezy – 12.20 € brutto / h lub dzial warzywa i owoce

Praca w systemie zmianowym, mozliwa praca rowniez w soboty (na dziale warzywa i owoce zmiany rozpoczynaja sie w niedziele)

Zbieranie zamowien w systemie sluchawkowym i dostarczanie na rampe zaladowcza

Czego oczekujemy:

Elastycznosc, odpowiedzialnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole

Umiejetnosc pracy w szybkim tepie i jej dobra organizacja

Doswiadczenie w pracy jako magazynier / komisjoner

Gotowosc do podjecia pracy na terenie Niemiec na dluzszy okres czasu

Znajomosc systemu sluchawkowego / znajomosc liczebnikow 0-100 w j. niemieckim

Prawo jazdy kat. B oraz posiadanie wlasnego srodka transportu bedzie dodatkowym atutem

Requisitos deseables

Prestaciones

Umowa o prace bezposrednio za nasza Firma na czas nieokreslony

po 9 miesiacach mozliwe przejscie bezposrednio do Klienta

Wynagrodzenie:

Frische – dzial swiezy – 12.20 € brutto / h

Dodatki za prace w godzinach nadliczbowych + 25% do kazdej godziny (wg Taryfy)

Dodatki za prace w godzinach nocnych + 25% do kazdej godziny (wg Taryfy)

Tresc umowy rowniez w jezyku polskim (tlumaczenie)

Opieka polskojezycznego koordynatora w miejscu pracy

Prace na dluzszy okres czasu

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • Polish
  • Very good
  • German
  • Good
Horquilla salarial::
1850 - 2000 EUR
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Tempo-Team: Professionals in all personnel matters Success is a question of making the right decision. Tempo-Team! We bring companies together with people who always give 110 percent on the job. Highly qualified, responsible, committed and reliable. Experts who keep their promises and deliver what the job demands. Temporary work, permanent placement, personnel services - for more than 40… Más información