Descripción de la oferta de empleo

Komisjoner - logistyka modowa (m/w/d)

Großbeeren

11.25 € brutto / h

brak zakwaterowania

bez znajomosci j,niemieckiego

umowa podpisywana w Slubicach

Requisitos laborales

Doswiadczenie w pracy jako magazynier / komisjoner - nie jest to warunek konieczny

Elastycznosc, odpowiedzialnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole

Checi do pracy i zdecydowanie

Dobra sprawnosc fizyczna

Gotowosc do podjecia pracy na dluzszy okres czasu

Znajomosc jezyka niemieckiego nie jest wymagana (skaner oraz szkolenie w miejscu pracy odbywa sie w jezyku polskim

Requisitos deseables

Prestaciones

Wynagrodzenie w oparciu o Taryfe BAP (Tarifverträge Zeitarbeit) w wysokosci 11,25 € brutto / h

Legalna praca na terenie Niemiec (umowa z niemiecka Firma)

Umowa na czas nieokreslony z 6 miesiecznym okresem probnym

Szkolenie odbywa sie w pierwszym dniu pracy w jezyku polskim

Tresc umowy rowniez w jezyku polskim (tlumaczenie)

Nie gwarantujemy zakwaterowania, więc oferta skierowana jest głównie do osob mieszkajacych na danym terenie bądź w okolicach (osob dojeżdżających)

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • Polish
  • Very good
Horquilla salarial::
730 - 1700 EUR
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Tempo-Team: Professionals in all personnel matters Success is a question of making the right decision. Tempo-Team! We bring companies together with people who always give 110 percent on the job. Highly qualified, responsible, committed and reliable. Experts who keep their promises and deliver what the job demands. Temporary work, permanent placement, personnel services - for more than 40… Más información