Descripción de la oferta de empleo

Fő feladatok:

  • Szerelősori operátor: előírások alapján motorok összeszerelése, tesztelése
  • Gyártósori operátor: megmunkáló berendezések üzemeltetése, minőségellenőrzések és szerszámcserék végrehajtása
  • Felmerülő napi problémák megoldásában aktív részvétel
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Hibafeltárási tevékenységekben aktív részvétel

A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:

  • Szerelősori operátor:  8 általános, középfokú végzettség vagy valamely okj-s képesítés előny
  • Gyártósori operátor: műszaki középfokú végzettség (pl.: CNC-forgácsoló, esztergályos, géplakatos, egyéb gépipari végzettség)
  • Forgácsolástechnológiai illetve műszaki rajz ismeretek előny
  • Együttműködő készség, csapatszellem
  • Tanulási hajlandóság, belső képzéseken való részvételi lehetőség

Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Az Opel Szentgotthárd Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Vállalatunk több mint 20 éves múltra tekint vissza, hiszen a ’90-es évek elején a General Motors a rendszerváltás utáni Magyarország első autóipari cégeként alapította szentgotthárdi Opel gyárát. A ’90-es években összesen 85 ezer Opel autót gyártottunk, elsősorban Astra modelleket, jelenleg pedig főként motorgyártással,… Más información