Nasz klient poszukuje długoterminowego wsparcia. Będziesz mógł wnieść swoje doświadczenie do zespołu. Zapewnij sobie nowy zawodowy start !

Obowiązki:

  • Prace przygotowawcze w zakładzie (instalacja systemów sterowania i szaf rozdzielczych)
  • Prace na placu budowy (kanały kablowe, układanie kabli, prace instalacyjne)
  • Sprawdzanie funkcjonalności i wydajności systemów
  • Analiza i usuwanie usterek
  • Dokumentacja i fakturowanie
Job requirements
  • wykształcenie jako elektryk przemysłowy (m/k/n) lub elektronik zakładowy (m/k/n) lub kilkuletnie doświadczenie zawodowe,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • samodzielność, niezawodność, elastyczność.
Nice to have
  • własnz samochód na dojazdy do pracy
Benefits

Oferujemy:

  • ciekawe i różnorodne obowiązki w ramach długotrwałego zatrudnienia
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • stawkę godzinową od 16,81 € oraz dietę
  • system pracy od poniedziałku do piątku, później również w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do niedzieli
  • 300 € premii po trzech miesiącach zatrudnienia
  • 50 € premii za wydajność miesięcznie wolnej od podatku
  • dodatek urlopowy i dodatek świąteczny
  • dopłaty do zakładowych programów emerytalnych
  • darmowe ubrania ochronne
  • do 30 dni płatnego urlopu
  • tygodniówki wypłacane na życzenie
Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • German
  • Good
Salary range (Hourly):
15 - 17 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

About organisation

With over 4,000 customers and over 3,000 employees working in 17 different countries, it is clear that DREMO is one of Saxony’s most experienced HR service providers. We’re an owner-operated German company which guarantees reliability and fair payment.But figures don’t tell you anything about what is important to us as a recruiter and temporary employment agency: being fair and obliging to our… Find out more

Loading...