Job offer description

A munkakör leírása

Kecskeméti telephelyünkre meglévő csapatunkba keresünk HR Generalista munkakörbe kollégát.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Meglévő állomány személyügyi dokumentációjának kezelése
  • Munkaügyi folyamatok teljes körű támogatása
  • Bérelszámolással kapcsolatos feladatok
  • Vállalati képzések, tréningek szervezésében való részvétel
  • Részvétel a meglévő HR rendszer működésében és fejlesztésében
  • A vezetők és munkatársak támogatása személyzeti és munkajogi kérdésekben
  • A vállalat különböző területeivel való szoros együttműködés
  • Munkaerő kölcsönző és közvetítő cégekkel történő kapcsolattartás
  • A HR Business Partner támogatása:
    • a HR stratégia megvalósításában
    • a HR folyamatok működtetésében, kidolgozásában és fejlesztésében
    • a juttatási rendszer fejlesztésében
    • dolgozói motivációs rendszer működtetésében, kidolgozásában és fejlesztésében

A munkakör betöltéséhez szükséges

  • Felsőfokú végzettség előny
  • Szakirányú végzettség vagy HR területen szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny
  • Legalább középszintű angol/német nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • NexON bérszámfejtési program ismerete előny
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Terhelhetőség
  • Nyitottság

Miért érdemes minket választani?

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai szolgálató, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus  és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre és különböző egészségmegőrző és életmód-támogató programokat kínál munkavállalóinak.

jelentkezes.cl@knkarrier.hu

Vállalatunkról

A világ 100 országában, 1300 telephelyen, több mint 79 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike.  Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már 25 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási  piacon 5 telephelyen, több mint 2000 fővel.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 2 years
Language skills:
  • Dutch
  • Good
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

UnternehmenKuehne + Nagel zählt mit über 1.000 Standorten in mehr als 100 Ländern zu den global führenden Logistikunternehmen. Unsere Stärke sind maßgeschneiderte, IT-basierte Transport- sowie umfassende integrierte Logistikdienstleistungen. Schwerpunkte liegen in den Bereichen See- und Luftfracht, Kontraktlogistik und Landverkehre.Stadt/Region : ConternStellenangebote (Arbeitsplätze,… Find out more