Job offer description

Feladatok:

  • 2-3 fős IT  kutatás-fejlesztési projektek teljes körű menedzsmentje és képviselete
  • Üzleti igények összegyűjtése és értékelése
  • Projektadminisztráció és dokumentációs rend betartása
  • Szoros együttműködés a fejlesztői / kutatói csapattal
  • Projekten belüli információáramlás támogatása
  • Elért eredmények nyomon követése és riportolása
  • Senior projektvezetők munkájának támogatása

Elvárás:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  • Elkötelezettség a projektvezetői szakma iránt
  • Célorientált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Olvasási szintű angol nyelvismeret
  • Office eszközök ismerete

Előny:

  • Projektirányításban szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment módszertanok ismerete
  • Programozási ismeretek (C, C++, JAVA, PHP, C#, SQL)
  • Nem személyes kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Beszerzési/rendszergazdai/rendszerintegrációs/elektronikai/automatizálási területen szerzett tapasztalat
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Családbarát munkafeltételek
  • Változatos feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Szakmai és vezetői karrier lehetőség

Munkavégzés helye:

    • Budapest IX. ker.  vagy Debrecen
Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Language skills:
  • English
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Cégünk, a Dolphio Technologies a hazai kutatás-fejlesztési piac kiemelkedő és dinamikusan bővülő szereplője, ahol a jelenkor legérdekesebb és kihívásokkal teli technológiai kutatásai folynak. A Dolphio -t a Deloitte, Magyarországról egyedüliként, korábban 4 egymást követő évben Közép-Kelet Európa 50 leggyorsabban fejlődő cége közé választotta. Egyik legélenjáróbb fejlesztésünk a siketek… Find out more