Job offer description

Galvenie amata pienākumi:

  • sniegt pacientiem kvalitatīvu neatliekamo medicīnisko palīdzību, ārstēšanu un lemt par turpmākās veselības aprūpes taktiku atbilstoši pacientu veselības stāvoklim;
  • izvērtējot pacientu veselības stāvokļa izmaiņas, veikt dzīvības glābjošas manipulācijas, nepieciešamības gadījumā organizēt papildus izmeklējumus un konsīlijus pieaicinot slimnīcas atbildīgos ārstus-speciālistus konkrētajā jomā;
  • sadarboties ar citu specialitāšu ārstiem;
  • nepieciešamības gadījumā un pieļaujamā apjomā sniegt tuviniekiem informāciju par pacienta veselību un nozīmīgām tās izmaiņām;
  • pēc struktūrvienības ārstu speciālistu lūguma konsultēt  pacientus;
  • savlaicīgi un atbilstoši slimnīcas un normatīvo aktu prasībām dokumentēt iegūtās ziņas par pacientu veselību un nozīmēto terapiju.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā medicīniskā izglītība(ārsta grāds);
  • neatliekamās medicīnas ārsta vai ārsta anesteziologa reanimatologa sertifikāts;
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • iepriekšēja darba pieredze specialitātē;
  • teicamas sadarbības un komunikācijas prasmes, spēja darboties patstāvīgi un komandā;
  • spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās, analītiski domāt un pieņemt lēmumus;
  • precizitāte, iniciatīva, augsta atbildības sajūta;
  • datora prasmes ikdienas lietotāja līmenī (Word, Excel, Outlook, Ārsta Birojs);
  • obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas citu svešvalodu (krievu, angļu, vācu) zināšanas sarunvalodas līmenī.

Piedāvājam:

  • atbildīgu,  dinamisku un izaicinošu darbu;
  • profesionālās izaugsmes iespējas;
  • atvieglotus nosacījumus medicīniskajai aprūpei slimnīcā;
  • sociālās garantijas un stabilu atalgojumu.
  • Darba laiks: dežūras (12h vai 24h)

Darba samaksa:

  • stabilu atalgojumu (stundas likme 11.20 EUR bruto) un piemaksas atbilstoši darba likumam, likumdošanai un koplīgumam (par darba intensitāti, darba stāžu, darbu nakts stundās, dienas koeficientu).
  • papildus mainīgo darba samaksas daļu (apmērs atkarīgs no sasniedzamo darba mērķu izpildes).
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā. Slimnīca lepojas ar mūsdienu prasībām un kvalitātei atbilstošu, modernu… Find out more