Job offer description

Senior Backend fejlesztőMunkahely: Budapest

Feladatok

  • az intelligens közlekedési rendszerekhez kapcsolódó teljes szoftver architektúra tervezésében és az implementációs folyamatban való részvétel,
  • robusztus rendszerek, keretrendszerek, szoftverkomponensek és API-k fejlesztése,
  • a szoftver fejlesztésében, tesztelésében, telepítésében és karbantartásában való részvétel,
  • a teljesítmény optimalizálása érdekében, meglévő keretrendszerek és könyvtárak felhasználása és testreszabása,
  • stratégiai döntések meghozatala kihívást jelentő technikai kérdésekben,
  • a projektvezető, fejlesztő és üzemeltető munkatársakkal való együttműködés.

Elvárások

  • legalább 5 éves tapasztalat komplex rendszerek megtervezésében és fejlesztésében,
  • magabiztos Java/Python ismeret,
  • REST API fejlesztésben való tapasztalat,
  • magabiztos tudás hálózati rendszerekre és protokollokra vonatkozóan,
  • Web service technológiákban szerzett tapasztalat (pl.: Microservices, SOAP, XML, REST, WebSockets),
  • adatbázis ismeretek (PostgreSQL),
  • szakmai igényesség, pontos, precíz munkavégzés,
  • önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség
  • aktív angol nyelvtudás.

Előnyök

  • CI/CD rendszer ismeret (GitLab, Jenkins)
  • PaaS technológiák ismerete (Docker, Kubernetes)
  • beágyazott Linux rendszerfejlesztésben szerzett tapasztalat (pl.: DD-WRT, OpenWRT, Yocto, OpenEmbedded).

A cégről

Megbízónk, intelligens közlekedési rendszerek fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó vállalat budapesti csapatának bővítéséhez, Senior backend fejlesztő kollégát keres, innovatív nemzetközi projektek megvalósításához.

Amit kínálunk

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • hozzáférés a cég által fejlesztett technológiához,
  • fiatal, jó hangulatú, barátságos csapat,
  • évi több alkalommal külföldi utazás,
  • rugalmas munkaidő.
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Language skills:
  • English
  • Good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Find out more