Job offer description

Galvenie amata pienākumi:

Veikt pacientu novērtēšanu, nodrošināt aprūpi stacionāriem un ambulatoriem pacientiem. Sagatavot pacientu diagnostiskajām un ārstnieciskajām procedūrām. Veikt pacientiem ārsta nozīmēto diagnostisko un ārstniecisko procedūru izpildi. Nodrošināt pacientiem ārsta nozīmēto medikamentu saņemšanu. Izvērtēt pacientu aprūpes procesu un tā rezultātus u.c. Izglītot pacientus un viņu piederīgos par dialīzes procesu.

Prasības pretendentiem:

  • medicīnas māsas izglītība;
  • reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;
  • vēlams sertifikāts nozarē;
  • vēlama iepriekšēja darba pieredze specialitātē;
  • prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās;
  • teicamas saskarsmes spējas, precizitāte, augsta atbildības sajūta;
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas sarunvalodas līmenī (krievu, angļu).

Piedāvājam:

  • iespēju strādāt 1 veselu slodzi vai 0.3 slodzes;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;
  • profesionālās izaugsmes iespējas.

Darba laiks: Summēts darba laiks darba dienās (8h (8:00 – 16:00) un 12h (8:00-20:00) darbs).

Darba samaksa:

  • stundas PAMATA likme nesertificētām māsām – 3,92 EUR/h Bruto, sertificētām māsām – 4,85 EUR/h Bruto;
  • piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par dienas posteni, par darba stāžu u.c.);
  • samaksa par vienu 8h dežūru (ieskaitot piemaksu par dienas posteni) nesertificētām māsām – 39,20 EUR Bruto, sertificētām māsām – 48,48 EUR Bruto.
  • samaksa par vienu 12h dežūru (ieskaitot piemaksu par dienas posteni) nesertificētām māsām – 58,80 EUR Bruto, sertificētām māsām – 72,72 EUR Bruto.
Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā. Slimnīca lepojas ar mūsdienu prasībām un kvalitātei atbilstošu, modernu… Find out more