Job offer description

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt pacientu veselības stāvokļa novērtēšanu;
  • plānot un sniegt aprūpi dienas stacionāra pacientiem;
  • veikt aprūpes darbības, kas nodrošina pacienta vajadzības;
  • nodrošināt pacientiem ārsta nozīmēto medikamentu saņemšanu;
  • veikt pacienta sagatavošanu diagnostiskajām un ārstnieciskajām procedūrām, izmeklēšanām;
  • veikt pacientu aprūpes procesa un rezultātu novērtēšanu;
  • nepieciešamības gadījumā mainīt aprūpes plānu;
  • nepieciešamības gadījumā sniegt pirmo neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Prasības pretendentiem:

  • medicīnas māsas izglītība;
  • reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;
  • vēlams sertifikāts nozarē;
  • vēlama iepriekšēja darba pieredze specialitātē;
  • prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās;
  • teicamas saskarsmes spējas, precizitāte, augsta atbildības sajūta;
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • datorprasmes laba lietotāja līmenī;
  • obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas sarunvalodas līmenī (krievu, angļu).

Piedāvājam:

  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • atvieglotus nosacījumus medicīniskai aprūpei slimnīcā;
  • dienas darbu (plkst. 8:00-18:00).

Atalgojums:

  • stundas PAMATA likme nesertificētām māsām 6,00 EUR/h Bruto, sertificētām māsām 6,90 EUR/h Bruto;
  • piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par dienas posteni, par darba stāžu);
  • vidējā mēnešalga par 168h (ieskaitot piemaksu par dienas posteni) nesertificētām māsām no 1260,00 EUR Bruto, sertificētām māsām no 1449,00 EUR Bruto;
  • papildus mainīgā darba samaksas daļa (apmērs atkarīgs no sasniedzamo darba mērķu izpildes).
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā. Slimnīca lepojas ar mūsdienu prasībām un kvalitātei atbilstošu, modernu… Find out more