Job offer description

Galvenie amata pienākumi:

  • Veikt pacientu novērtēšanu, nodrošināt aprūpi nodaļas pacientiem (t.sk bērniem);
  • Veikt pacientu sagatavošanu diagnostiskajām un ārstnieciskajām procedūrām (t.sk bērnu);
  • Veikt pacientiem ārsta nozīmēto diagnostisko un ārstniecisko procedūru izpildi;
  • Nodrošināt pacientiem ārsta nozīmēto medikamentu saņemšanu;
  • Izvērtēt pacientu aprūpes procesu un tā rezultātus (t.sk bērnu) u.c.

Prasības pretendentiem:

  • medicīnas māsas izglītība;
  • reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;
  • vēlams sertifikāts nozarē;
  • vēlama iepriekšēja darba pieredze specialitātē;
  • prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās;
  • teicamas saskarsmes spējas, precizitāte, augsta atbildības sajūta;
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas sarunvalodas līmenī (krievu, angļu);
  • labas datora prasmes (Word, Excel, Outlook, Internet).

Piedāvājam:

  • summēto darba laiku (8/16/24h maiņas), pilna (beztermiņa) un nepilna  (terminēts) slodze;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;
  • profesionālās izaugsmes iespējas;
  • atvieglotus nosacījumus medicīniskajai aprūpei slimnīcā.

Atalgojums:

  • stundas PAMATA likme nesertificētām māsām – 6,56 EUR/h Bruto, sertificētām māsām – 7,26 EUR/h Bruto;
  • piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par dienas posteni vai darbu nakts stundās, stāžu u.c.);
  • vidējā mēnešalga par 168h (ieskaitot piemaksu par dienas posteni vai darbu nakts stundās) nesertificētām māsām no 1377,00 EUR/h Bruto, sertificētām māsām no 1524,00 EUR/h Bruto;
  • papildus mainīgā darba samaksas daļa (apmērs atkarīgs no sasniedzamo darba mērķu izpildes).

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā. Slimnīca lepojas ar mūsdienu prasībām un kvalitātei atbilstošu, modernu… Find out more