Job offer description

Galvenie amata pienākumi:

Veikt pacientu vitālo funkciju, veselības stāvokļa novērtēšanu un uzraudzību. Veikt pacientiem ārsta nozīmēto ārstniecisko procedūru izpildi (brūču pārsiešana, šķidruma aspirācija u.c.). Veikt pacientu sagatavošanu akūtajām un plānveida operācijām, sagatavot vidi un aprīkojumu ķirurģiskām manipulācijām, asistēt ārstam ķirurģisko manipulāciju izpildes laikā, izvērtēt pacienta aprūpes procesu un tā rezultātus, u.c.

Prasības pretendentiem:

• izglītība Māszinību jomā;

• reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;

• prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās;

• obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas;

• teicamas komunikācijas un saskarsmes spējas;

• precizitāte, augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

• darbu diennakts maiņās;

• atbildīgu un dinamisku darbu, iespēju izrādīt iniciatīvu un dot ieguldījumu uzņēmuma attīstībā;

• stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Atalgojums:

• stundas PAMATA likme no 6,56 līdz 7,26 EUR/h Bruto;

• piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par darbu nakts stundās, par darba stāžu);

• vidējā mēnešalga par 168h (ieskaitot piemaksu par darbu nakts stundās) no 1377,00 līdz 1524,00 Eur Bruto;

• papildus mainīgā darba samaksas daļa (apmērs atkarīgs no sasniedzamo darba mērķu izpildes).

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā. Slimnīca lepojas ar mūsdienu prasībām un kvalitātei atbilstošu, modernu… Find out more