Job offer description

Ibanpay ir Latvijas uzņēmums, kas specializējas ārpakalpojumu sniegšanā klientu atbalsta, klientu attiecību pārvaldības, izmaiņu kontroles, riska pārvaldības, datu apkopošanas un iesniegšanas, kā arī maksājumu apstrādes jomā. Vairāk nekā 15 gadus mēs atbalstām mūsu klientu biznesa vajadzības IT finanšu risinājumu nodrošināšanā un elektronisko maksājumu apstrādē.

Mēs attīstamies un šobrīd meklējam Lielo klientu vadītāju (KAM).

Darba pienākumi:

  • Sniegt B2B konta atvēršanas un pārvaldības pakalpojumus, sākot no klienta uzņemšanas līdz ikdienas atbalsta un darbības pieprasījumiem, tostarp sarežģītākiem projektiem un integrācijām
  • Regulāri uzraudzīt un analizēt klientu kontus, tostarp informēt klientu par aizdomīgām aktivitātēm
  • Veidot un paplašināt efektīvas ilgtermiņa attiecības ar klientiem, lai nodrošinātu augstu apmierinātības līmeni, rentablus kontus un palielinātu ieņēmumus, pārdodot produktus un pakalpojumus
  • Padziļināti iepazīties ar mūsu klientu stratēģijām, ambīcijām, uzņēmumiem, tehnoloģijām un darbībām
  • Efektīvi sadarboties ar citiem Ibanpay departamentiem un galvenajām ieinteresētajām personām, lai nodrošinātu koordinētu un efektīvu pieeju klientu vajadzību, pieprasījumu, jautājumu un problēmu risināšanai.
  • Pārvaldīt biznesa pārrunas, uzraudzīt līgumu saistību izpildīšanu un veikt norēķinu kontroli
  • Pastāvīgi pētīt nozares specifiku un mēklēt jaunas jomas uzņēmuma risinājumu un pakalpojumu pielietošanai
Job requirements

Ko mēs sagaidām?

Jūs ātri mācāties, jums ir lieliskas komunikācijas prasmes, esat komandas spēlētājs, un jums ir patiesa vēlme mācīties un pilnveidoties. Jūs esat proaktīvs, pozitīvs, efektīvs un empātisks, spējat viegli sazināties ar cilvēkiem ar dažādu izcelsmi un kultūru.

Prasības:

  • darba pieredze līdzīgā amatā, vēlams (bet nav obligāti) FinTech nozarē
  • teicamas angļu valodas zināšanas – jums būs nepieciešams sazināties gan mutiski, gan rakstiski
  • interneta lietpratējs ar pieredzi dažādu CRM sistēmu izmantošanā
  • pozitīva attieksme
  • labas spējas mācīties no pārbaudītiem atbilstības piemēriem
  • izcilas attiecību veidošanas prasmes un labas klientu apkalpošanas iemaņas ar augstu atsaucības pakāpi
Nice to have

Personiskās iezīmes:

  • teicamas komunikācijas, organizatoriskās un laika plānošanas prasmes, kas nepieciešamas, lai gūtu panākumus dinamiskā, strauji mainīgā un uz rezultātu orientētā vidē
  • vēlme mācīties un attīstīties
  • "biezās ādas" īpašnieks, kas spēj taktiski risināt klientu pieprasījumus un sarunas
  • prasme izmantot dažādas informācijas sistēmas analīzei un darbību veikšanai
Benefits

Mēs piedāvājam

  • vērtīgu darba pieredzi draudzīgā, multikulturālā un dinamiskā vidē
  • pirmās puses pieredzi e-wallet un kredītkaršu starptautiskajos projektos
  • konkurētspējīgu atalgojumu, atkarīgu no Jūsu prasmēm, pieredzes un kvalifikācijas, sociālās garantijas
  • privāto veselības apdrošināšanas polisi pēc veiksmīgi izturēta pārbaudes laika
  • regulāri korporatīvi pasākumi
  • moderna darba vieta un bezmaksas apsargājama stāvvieta
  • attālināta darba iespējas
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Fluent
Salary range:
1600 - 2500 EUR
Date of expiry:

About company

Ibanpay is a Latvian-based company specializing in provision of outsourced services. With over 15 years of experience, we are supporting our clients' business needs in the provision of IT Financial Solutions and Electronic Payments Processing. Find out more