Job offer description

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt nesterilā materiāla un medicīnisko instrumentu pieņemšanu no slimnīcas struktūrvienībām un to izsniegšanu struktūrvienībām pēc sterilizācijas;
  • veikt nesterilā materiāla un medicīnisko instrumentu sagatavošanu sterilizācijas procesam un kontrolēt tīrības un pielietojamības kvalitāti;
  • sagatavot pārsienamā materiāla komplektus atbilstoši struktūrvienību pieprasījumam;
  • dokumentēt visus sterilizācijas ciklus.

Prasības pretendentiem:

  • vispārējā vidējā izglītība;
  • fiziska izturība, spēja veikt fiziski smagu darbu;
  • teicamas saskarsmes spējas un laipna, atsaucīga attieksme;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • obligātas valsts valodas zināšanas;
  • datora lietošanas iemaņas ikdienas lietotāja līmenī;
  • vēlme mācīties un gūt jaunas zināšanas medicīnisko instrumentu sterilizācijas jomā.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu (stundas likme sākot no 4.75 - 5.25 EUR Bruto) un sociālās garantijas;
  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;
  • profesionālas izaugsmes iespējas.

Darba laiks:

  • 12h režīmā (plkst. 8:00–20:00 un 20:00-8:00) gan darba dienās, gan brīvdienās;
  • 8h režīmā (plkst. 8:00-16:00) gan darba dienās, gan brīvdienās.
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā. Slimnīca lepojas ar mūsdienu prasībām un kvalitātei atbilstošu, modernu… Find out more