Az utak szerelmeseinek szól mostani álláslehetőségünk: áruterítő gépkocsivezetőt keresünk pécsi, logisztikai szolgáltatásokat nyújtó partnercégünkhöz.

A mindennapok során kis boltos hálózatokba kell élelmiszert szállítani.
Az ehhez kapcsolódó feladatok:

  • áru fel-, és lerakodása a gépjárműről (indulás a reggeli órákban) - korán kelő típusok előnyben!

  • élelmiszerterítés hűtődobozos autóval (3,5 tonna feletti) Baranya, Tolna, Somogy és Bács-Kiskun megyében

  • fuvarlevelek, szálíltólevelek, göngyöleg-, és visszáru kezelése

  • a gépjármű tisztán tartása, nap végi elszámolások teljesítése

Az elvárásaink nem vészesek, írjuk minek kell megfelelni:

  • általános iskolai végzettség

  • C kategóriás jogosítvány

  • érvényes GKI kártya (amennyiben nem rendelkezel vele, a cég állja a tanfolyam költségeit, amelyet részletekben tudsz visszafizetni)

  • megbízható és pontos személyre van szükségünk, olyanra, akire lehet számítani, nem késik el, és lelkiismeretesen végzi a munkáját

  • fontos a jó fizikum, és rugalmasság - előfordulhat, hogy váratlan helyzetekhez kell igazodni (gondolunk itt akár egy dugóra, közlekedési szituációkra és az ebből fakadó esetleges csúszásokra, stb.)

  • előny, ha már van tapasztalat fuvarozásban, amennyiben nincs, nem feltétlenül kizáró ok

  • várjuk horvátországi valamint szerbiai sofőrök jelentkezését is, kulturált szállást, napi 1 meleg étkezést, és magyar állampolgárság hiánya esetén az ügyintézést is tudjuk biztosítani

Mi az, amire számíthat az új kolléga ebben a munkakörben?

  • unalmasnak semmiképpen sem mondható napi feladatok

  • remek vezetési rutin szerzése a napi gyakorlásnak köszönhetően

  • motiváló bérezés

  • sok kapcsolatra lehet szert tenni, szerte a régióban

  • hosszú távú munkalehetőségre, határozatlan idejű szerződéssel

  • a hétvégék szabadok maradnak, a munka ugyanis hétfőtől péntekig tart majd

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Number of positions:
4
Date of expiry:
Link for more information:
About company

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range of HR services across and out of Hungary with decades of experience. We develop innovative HR solutions in order to enable our partners to leverage on talents potential and achieve greater business succes. Our contribution is to align supply and demand of human capital. Our specialties: Personnel… Read more

Loading...