Job offer description

Galvenie amata pienākumi:

  • gastroenteroloģijas profila pacientu ārstēšana un izmeklēšana stacionārā un dienas stacionārā;
  • konsultatīvais darbs Slimnīcas struktūrvienībās organizētajās iekšējās konsultācijās un konsīlijos;
  • ambulatorās konsultācijas Slimnīcas poliklīnikā;
  • diagnostisko un terapeitisko gastrointestinālo endoskopiju veikšana (pilna apjoma akūtās un plānveida endoskopijas).

Prasības pretendentiem:

  • augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds);
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • sertifikāts gastroenteroloģijā;
  • sertifikāts gastrointestinālo endoskopiju metodē;
  • iepriekšēja darba pieredze gastroenteroloģijā un gastrointestinālajā endoskopijā;
  • pieredze neatliekamo endoskopiju veikšanā, prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās;
  • pieredze standarta terapeitisko endoskopisko manipulāciju veikšanā;
  • precizitāte, iniciatīva, augsta atbildības un lojalitātes sajūta;
  • teicamas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • datora prasmes ikdienas lietotāja līmenī (Word, Excel, Outlook, Internet);
  • valsts valodas prasme atbilstoši Valodu likuma prasībām;
  • vismaz divu svešvalodu zināšanas: vēlams angļu vai vācu un krievu (lasīt, runāt sarunvalodas B2/C1līmenī).

Piedāvājam:

  • atbildīgu un interesantu darbu;
  • profesionālās izaugsmes iespējas;
  • atvieglotus nosacījumus medicīniskajai aprūpei slimnīcā;
  • sociālās garantijas un stabilu atalgojumu.
  • Darba laiks: darba dienas no plkst. 8:00-16:00

Darba samaksa:

  • ārsta stundas likme 12,96 EUR stundā;
  • piemaksas atbilstoši darba likumam un likumdošanai (par darba stāžu, zinātnisko grādu);
  • atalgojuma mainīgā daļa līdz 30% no pamatalgas (apmērs atkarīgs no sasniedzamo darba mērķu izpildes).
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā. Slimnīca lepojas ar mūsdienu prasībām un kvalitātei atbilstošu, modernu… Find out more