The main idea behind the portal Powroty.gov.pl is to provide Poles planning to return to their homeland current and valid information about all the legal issues that they may encounter: unemployment benefit, taxes, education, finance, retirement pension, health insurance, etc. We provide information in Polish.

 

Serwis Powroty.gov.pl jest rzetelnym i użytecznym narzędziem informacji skierowanej do osób planujących powrót do Polski z emigracji zarobkowej. Radzimy, jak przejść przez najważniejsze formalności związane z: - przyjęciem do szkoły dzieci powracających z emigracji, - uzyskaniem prawa do zasiłku, oraz jego transferowaniem do Polski, - rozliczeniem podatków w przypadku uzyskania przychodów w kilku krajach, - rejestracji w Polsce zagranicznych aktów stanu cywilnego, np. ślubu, - uzyskaniem prawa do emerytury po pracy w innym kraju, - ubezpieczeniem zdrowotnym po powrocie do Polski.

Company details
Contact details:

Visit our website at: www.powroty.gov.pl and use the online contact form. You can also write an email at: powroty@zielonalinia.gov.pl or send a message on Facebook: https://www.facebook.com/Powroty.gov/.

Zapytania można przesyłać poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie: www.powroty.gov.pl. Czekamy również na wiadomości pod adresem: powroty@zielonalinia.gov.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/Powroty.gov/.

Website(s):
Event participation(s)
Past event
Participating: Online